S5/CP-035 Smledniški hrib

Moderator: s58r

Odgovori
s53xx
Prispevkov: 380
Pridružen: 16 Jun 2008, 12:26

S5/CP-035 Smledniški hrib

Odgovor Napisal/-a s53xx »

Smledniški hrib je kot nalašč primeren za aktivacijo s kolesom. Tudi tokrat se podam kar od doma s svojim gorskim biciklom. No kolo ni ravno primerno za asfalt, a te brenčanje gum dejansko opogumlja, saj misliš da te napada roj čebel in zato posledično bolj hitro voziš.

Po uri in pol prisopiham na vrh. No če sem pošten sem skoraj dušo izgubil. 29 km ni veliko, ampak če si brez kondicije je kar kriza. Vozil sem mimo Kranja, po levem bregu Save do Smlednika in potem po cesti na vrh.
Najpomembnejši in najkoristnejši podatek o vrhu je prav gotovo ta, da je na vrhu bife z gorenjcu prijaznimi cenami! Prostora za vse vrste anten je dovolj.

Na frekvenci sem bil tudi tokrat bolj turbo, zaradi kasnejših obveznosti v LJ. V slabi uri uspem aktivirat 3 bande.

Vsem priporočam obisk med tednom, saj je takrat veliko manj ljudi.
Pogled proti KS
Pogled proti KS
DSC00661.JPG (48.73 KiB) Pogledano 2854 krat
Polagalka je fiksirana
Polagalka je fiksirana
DSC00660.JPG (49.81 KiB) Pogledano 2854 krat
Ruševine
Ruševine
DSC00658.JPG (48.14 KiB) Pogledano 2854 krat
lp
Slavc

S50LD
Prispevkov: 58
Pridružen: 03 Jan 2010, 11:24
Kraj: Ljubljana/Slovenj Gradec

Re: S5/CP-035 Smledniški hrib

Odgovor Napisal/-a S50LD »

Slavc ... ti kr mal zavidam tvojo kondicijo ... HI!

Jaz sem tisti dan omagal pod Osolnikom ...

Sem te probal potem še enkrat priklicat pa ni šlo, sem samo slišak kako si z S5xJJ zaključeval pogovor ...

Vidim pa da si mel dobro sidro za polagalko tam zraven postaje ... HI!

s53xx
Prispevkov: 380
Pridružen: 16 Jun 2008, 12:26

Re: S5/CP-035 Smledniški hrib

Odgovor Napisal/-a s53xx »

S50LD napisal/-a: Vidim pa da si mel dobro sidro za polagalko tam zraven postaje ... HI!
Te vrste sidre so lahko zelo nevarne. Več ko jih je, bolj si zasidran in morje je skoz bolj vzvalovano. 8-)

lp
Slavc

Odgovori