S5/BR-023 Trstelj

Moderator: s58r

Odgovori
s53xx
Prispevkov: 380
Pridružen: 16 Jun 2008, 12:26

S5/BR-023 Trstelj

Odgovor Napisal/-a s53xx »

Trstelj je zgoj še en kraški hribček, na katerega se da pripeljati s kakim terencem, motorjem ali kolesom.
Ker nimam dosti pod palcem imam tako v garaži parkirano samo staro kolo, ki pa se je za to aktivacijo izkazalo več kot uporabno.
Štartal sem pri spomeniku 2.s.v., zraven vasi Temnica, kjer sem tudi parkiral. Cesta je lepa urejena in precej visoko tudi asfaltirana. Makadam je vse do koče tudi zelo lep, od koče naprej pa je res samo za višja vozila z kakim pogonom več. Tudi s kolesa sem moral stopiti.
Vrh je res prostoren s super razgledi. Prostora za ntene več kot dovolj. Kot ugotavljajo moji predhodniki v zapisih tukaj na forumu, motenj od RTV stolpa ni zaznati na nobenem področju kjer sem delal.
Bera na KV tokrat malo slabša, saj se mi je mudilo na ARG tekmo v Ajdovščino in nisem prav dolgo vstrajal. Izkazalo se je tudi, da SOTA lovci ne vstajajo prav zgodaj. :)
Lep hribček, ki ga morda še obiščem. Po po dolgem času in tudi sicer prva letos moja kolesarska SOTA. Upam, da mi uspe še kaka. Plani so že :)
Hvala vsem S5 za zvezo. Aja, 2m je "tema" v tem koncu. :(
Slikice:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Odgovori