Galerija

Manjaktualne stvari

Moderatorji: s58rs57bba

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Galerija

Odgovor Napisal/-a s54q »

Od danes naprej lahko nalagate forografije za mesec april. Mesec marec je z današnjim dnem zaklenjen. Omogočeno je samo še glasovanje. Torej veselo na delo!!

http://galerija.sota.si/main.php?g2_itemId=1177


lp Boris

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s53x »

Sem mislil, da bom vsaj aprila imel malo miru pred to SOTO, a kot kaže spet ne bo nič. Kaj, če bi kar ukinili ali onemogočili objavljanje fotografij v galeriji? Tako bi bila včasih odločitev ali na aktivacijo ali ne, lažja!

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s53x »

Kot prvo, čestitam sam sebi za fotografijo meseca marca. Mislim, da je bila prigarana. Toliko dela je bilo z njenim preimenovanjem in pripravo za jo prilepit na forum, da se ne da povedat. Garaško delo!
Kot drugo pišem tukaj, ker je tukaj tema fotografija/galerija in je zdaj debata o tem raztresena malo naokoli po forumu. Predvsem o zbiranju fotografij.
Gre se za to, da smo se nekoč davno, še v časih nastanka S5 SOTA dogovorili, da bomo za potrebe SOTA Slovenija zbirali fotografije v Fotogaleriji. In glej čudo čudno, zdaj, ko smo pred RA sejmom (saj v resnici niti ne vem katerim), ni slik od nikoder. Imeli in udeležencem sejma bi jih pa zelo radi pokazali. Se pravi, za galerijo in SOTA skupnost niso dobre, za na sejem pa so dobre. Mislim, res ne razumem! So tam, oziroma smo tu drugačni ljudje? So tam, oziroma smo tu radioamaterji ali so tam oziroma tu kar eni iks ?
In ne me zdaj narobe razumet, da nekaj miniram. Enostavno ne razumem te zadeve! Ker, če narobe razumem potem je to, da galerije.sota.si sploh ne rabimo. Za to, da bo nekaj ljudi na njej zgubljalo čas je res škoda, da obstaja. Druge koristi, vsaj kot zdaj kaže, od nje niti ni!
Prav potiho si pa želim, da se nadaljuje trend neobjavljanja slik v galeriji. Mogoče mi na ta način spet uspe imet fotografijo meseca!

p.s.
Ste kaj gledali na koledar kdaj bo luna? :mrgreen:

Vaš dežurni nergač, S53X.
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s53x »

Itak pa je za vse kriv administrator galerije, ki ne zna primerno stimulirat aktivatorje.
Moj predlog je, da namesto nagrade za fotografijo meseca, zrihtaš vsakih 30 dni plato Laškega.
Probat ni greh. :)
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

S57PZ
Prispevkov: 159
Pridružen: 16 Jun 2008, 08:41

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a S57PZ »

.
Zadnjič spremenil S57PZ, dne 12 Jul 2010, 22:09, skupaj popravljeno 2 krat.

S57PZ
Prispevkov: 159
Pridružen: 16 Jun 2008, 08:41

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a S57PZ »

.
Zadnjič spremenil S57PZ, dne 12 Jul 2010, 22:09, skupaj popravljeno 1 krat.

S57PZ
Prispevkov: 159
Pridružen: 16 Jun 2008, 08:41

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a S57PZ »

.
Zadnjič spremenil S57PZ, dne 12 Jul 2010, 22:09, skupaj popravljeno 2 krat.

s56wrt
Prispevkov: 35
Pridružen: 02 Sep 2008, 20:19

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s56wrt »

No zdej se pa še jaz "izkašljam" !

Sem eden od zgoraj omenjenih, sem seveda prebral tudi vse poste. :oops:
Zmeraj, zmeraj, ko sem napisal poročilo sem tudi prilepil slike, ker jih pa nisem prilepil...nevem 10, ampak sem pa zmeraj prilepil še link do ostalih slik (mislim, da se to ne bo več zgodilo). Se mi zdi, da ni vse, če je poročilo dolgo dve strani, ampak, da je vsaj v osnovi napisano bistvo (dostop,....). Je pa res, da so mi nekatera poročila zelo všeč.
Zadnjič spremenil s56wrt, dne 21 Apr 2009, 21:24, skupaj popravljeno 1 krat.
73 de S56WRT - Robert

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s54q »

Še moj lonček!

Zvone nihče ti tukaj ne očita nič. Tvoji opisi aktivacij so brez besed odlični. Skozi si nekaj grozimo in mečemo polena pod noge. Je to mar kultura S5 hamov? Tu in pod to temo je omenjena fotogalerija v zvezi s SOTO. In ta tema po mojem mnenju nima prav nobene veze z opisom aktivacij. Zapisali smo, da zbiramo slike za objavo v revijah in za promocijo le te! Na koncu leta naredimo mogoče koledar kot lani. In zakaj bi iskali fotografije po vseh mogočih spletnih odlagališčih, če so lahko na enem mestu. Se vam ne zdi bolj enostavno? Na žalost gajbe pive ne moremo zagotovit, pa čeprav je bila Miloševa ideja definitivno odlična.
Seveda je lažje napisat. Potrebno je sliko naložit na sota strežnik in jo primerno imenovat. Zakaj? Da se ne išče kdo je kaj slikal in kje. Se je zgodilo lani pri koledarju. Slika z napačnim imenom, zgrešen klicni znak..

Ne se skregat na obletnico. In raje kot se špikat raje v hribe.

Lp Boris

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: Galerija

Odgovor Napisal/-a s53x »

Stanje v galeriji se popravlja.
TNX vsem sodelujočim.

Odgovori