Našli ste 6 zadetkov

Napisal/-a S52RR
17 Feb 2009, 18:59
Forum: Arhiv
Tema: S5-SOTA zastavice
Odgovori: 30
Ogledi: 27728

Re: S5-SOTA zastavice

Rado ! Hvala ! Revanš ob priliki.
Ravno sedaj sem prišel iz predhodnega ogleda za aktivacijo
skoraj najzahodnejšega vrha TK-014 Na komarju ( domačini pravimo-Mija).
Lep 73 !
Roman
Napisal/-a S52RR
17 Feb 2009, 09:10
Forum: Arhiv
Tema: S5-SOTA zastavice
Odgovori: 30
Ogledi: 27728

Re: S5-SOTA zastavice

S58R - Rado !
Ali imaš mogoče še kakšno SOTA zastavico ?
Kakorkoli, želel bi jo kar najhitrejše dobiti !
Na skoraj vsakodnevni aktivaciji mojega TK-012,
porabim veliko časa za razlago ostalim pohodnikom na Kuku,
kaj delam tam, da govorim v mikrofon in obračam
anteno. Zastavica kar lepo prikaže naše ...
Napisal/-a S52RR
16 Feb 2009, 21:57
Forum: Arhiv
Tema: nabava zastavice SOTA
Odgovori: 1
Ogledi: 2470

nabava zastavice SOTA

Rad bi si nabavil zastavico SOTA.
Kje jo lahko dobim ?
S52RR-Roman
Napisal/-a S52RR
29 Jan 2009, 23:03
Forum: Antene
Tema: Ribiške palice
Odgovori: 31
Ogledi: 61586

Re: Ribiške palice

Boris, kako je kaj z ribiškimi palicam ?
Danes sem jo videl. Sem navdušen nad njo - je zelo uporabna!
Zrihtaj mi jo prosim !
73 In LP !
S52RR - ROMAN


tekst popravil Admin
Roman: na forumih od zmeraj velja, da velike črke pomenijo kričanje. Tako je po celem svetu. Tako pač je!
Napisal/-a S52RR
16 Jan 2009, 09:50
Forum: Antene
Tema: Ribiške palice
Odgovori: 31
Ogledi: 61586

Re: Ribiške palice

Boris, pozdravljen !
Hvala za odgovor.
Sem prvi interesent za ostanek ali kako drugače!!??
Če prideš na predavanje jutri, se lahko vidiva.
Lep 73 !
Roman - S52RR
Napisal/-a S52RR
09 Jan 2009, 10:53
Forum: Antene
Tema: Ribiške palice
Odgovori: 31
Ogledi: 61586

Re: Ribiške palice

Boris, pozdravljen !
Sem "mlad" frišen navdušenec nad aktivnostmi SOTA.
Imaš mogoče še kakšno 10m "ribiško palico" za prodat ?
Če nimaš, mi povej kako priti do nje !
Hvala za odgovor !
73 !
op Roman- S52RR
E-mail: info@jazbec.si
http: http://www.jazbec.eu" onclick="window.open(this.href);return ...