S5/BR-023 Trstelj

Moderator: s58r

Odgovori
s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

S5/BR-023 Trstelj

Odgovor Napisal/-a s54q »

O Trstelju je bilo napisanega že toliko, da ne bom še enkrat pisal kako se da na vrh pripeljati z avtom iz več smeri. Jaz sem šel gor narediti popravni izpit. Pred novim letom smo se trije iksi in jaz odpravili na skupno aktivacijo. Gor sem sicer bil, vendar me je zdravje izdalo, tako da sem bil več po grmih kot pa okoli postaje. Danes pa popravni izpit. In če sta Miloš in Jure aktivacijo naredila samo na CW sem jo tudi sam. Tokrat res sam, brez mentorjev :)
Na vrhu megleno, vendar je klopca za aktivatorje pripravljena. Celo bela podloga za pod rit je pri roki.

Slika

Manjkala ni niti odlomljena veja in luknja v zemlji za ribiško palico.

Slika

Danes, ko sem bil sam pa se mi je zgodila majhna nesreča. Taster namreč ni več ubogal. Pikice je še dajal od sebe, za črtice pa edino če bi ga stisnil bolj močno. Vendar se je on naveličal in pričel po nekaj minutah in večino mojih živcev spet normalno delat. Baje pomaga, če očistiš kontakt. Vendar sem nasvet dobil prepozno. Sem ga pa shranil za naslednjič. Nasvet namreč.

Slika

Slike so tukaj KLIK

Boris

Uporabniški avatar
s57xx
Prispevkov: 1066
Pridružen: 19 Maj 2008, 08:08
Kraj: Škofja Loka

Re: S5/BR-023 Trstelj

Odgovor Napisal/-a s57xx »

Boris,

si postal pravi CW fan :D ... Dobil odgovor na vprašanje, ki sem ga pred branjem foruma poslal na reflektor ;) ...
Jure S57XX

Odgovori