S5/BR-019 Sveti Socerb

Moderator: s58r

Odgovori
s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

S5/BR-019 Sveti Socerb

Odgovor Napisal/-a s54q »

Prazniki! Pršut, potica, hren, pirhi....
Želodec za počit. Kaj ni skrajni čas za pomislit na telo, ki trpi. Pa še na nobeni krtenini nisem bil celo večnost. Včeraj zvečer se zmislim, da sploh ne bi bilo slabo, če bi se šli vsi trije malo razmigat. In danes zjutraj? Pojdi sam!
Peljem se sam proti Kozini. Po avtocesti. Iztopna postaja in pred mano Švicar. Ustavi svoj avtomobil na iztopni postaji in možak kupi vinjeto. Ma smo pošteni eni. Klub temu, da je srečno pripotoval, kdo ve od kje, je na koncu kupil vinjeto.
V Kozini zavijem levo proti Hrpeljam. Peljem še 5km in v Materiji zavijem levo proti cilju. Artviže. Avto pustim pri zelo lepi cerkvici.

Slika

Pot nadaljujem kar po cesti mimo pašnika, kjer me preseneti zanimiv prometni znak.

Slika

Razlog je prav blizu. Sigurno za ogrado.

Slika

Čez nekaj časa se pred mano pokaže cilj današnjega potovanja. Cerkev sv. Servula.

Slika

Kot je na sliki zgoraj videti je na vrhu mogoče postaviti tako anteno, kot jo želimo, saj je prostora dovolj. Jaz sem imel standardno inv.V za 40m na 10m višine.

Slika

Družbo mi je delala slepa potnica, ki mi jo je verjetno podtaknil sin v nahrbtnik. Se je martinčkala na soncu, da je veselje.

Slika

Narejenih je bilo 50 zvez po Evropi.
Hvala vsem za zvezo in Milošu za spot na clustru.

Na moji spletni strani pa je še veliko slik in prepisan tekst. Klik

See you on next SOTA

Lp Boris

Odgovori