OE/KT-243 Zillhöhe

Moderator: s58r

Odgovori
Uporabniški avatar
S56LXN
Prispevkov: 246
Pridružen: 14 Jan 2009, 08:30

OE/KT-243 Zillhöhe

Odgovor Napisal/-a S56LXN »

Dvojna napaka glede SOTA vrha Zillhöhe: v SOTA Map je vrh vrisan v Vrbskem jezeru, višinske razlike 150m pa tudi ne doseže.


Slika


S ceste proti Beljaku ob Vrbskem jezeru sem zavil desno pred nekakšnim dvorcem. Sicer je tam prometni znak o prepovedi vožnje, mogoče je dovoljeno le za lokalni promet. Saj SOTA spada zraven, kajne?

Slika



Po par sto metrih sem zavil desno skozi podvoz, kjer je tudi planinski smerokaz. Za podvozom sem zavil še enkrat desno, ter kmalu nato ob cesti parkiral.

Slika



Tu je spet smerokaz na gozdno cesto, ki je zaprta za promet z rampo. Po tej cesti sem v 10 minutah prispel do obračališča, kjer je konec ceste. Tudi po tej cesti so oznake za številko poti 11.

Slika

Slika

Slika




Za obračališčem zavije desno navzgor kamnita pot in v parih minutah si na vrhu, kjer stoji uta.

Slika




Pogled z vrha, na konec ceste in leseni »koši« za smeti, toda vsi prazni!

Slika

Slika

Slika



Polagalko z anteno inv V sem spet prislonil na drevo in naredil 21 zvez na 40m, 14 na 20m in 9 na 12m.

Slika
Toliko o pravi lokaciji vrha in četrti aktivaciji.

Pozdrav
Bojan
Zadnjič spremenil S56LXN, dne 10 Okt 2016, 09:48, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
s57xx
Prispevkov: 1066
Pridružen: 19 Maj 2008, 08:08
Kraj: Škofja Loka

Re: OE/KT-243 Zillhöhe

Odgovor Napisal/-a s57xx »

Ja, tudi Avstrijsci imajo tele svoje vrhove prav smešno postavljene. Očitno so si pomagali s kakimi podatki "EU prominence group", ki so povsem zmedesni.
Jure S57XX

Odgovori