Predlog za spremembo pravil

Moderatorji: s58rs57xx

Odgovori
Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s53x »

1.Predlagam, da se za dokaz aktiviranja S5 SOTA vrha in s tem priznanje uspešne aktivacije zahteva priložena fotografija.
Iz nje naj bo razvidno, da je aktivator stal na vrhu in da ima v lasti tudi radijsko postajo. Mobiteli in razni drugi pripomočki, ki tudi oddajajo, predvsem negativno energijo, naj se ne štejejo kot amaterska radijska postaja.
2.Vsem, ki bodo stokali, da poleg dragih radijskih postaj nimajo denarja še za fotoaparat, se omogoči sledeče:
pravilo po najmanj 4 zvezah se dopolni z zahtevo, da je vsaj ena od teh z enim od članov MT.
3. ...

... morda bo potem nekatere minilo....
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

S57PZ
Prispevkov: 159
Pridružen: 16 Jun 2008, 08:41

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a S57PZ »

.
Zadnjič spremenil S57PZ, dne 12 Jul 2010, 22:24, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s53x »

4. točka je odlična.
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

s57onw

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s57onw »

s53x napisal/-a: 2.Vsem, ki bodo stokali, da poleg dragih radijskih postaj nimajo denarja še za fotoaparat, se omogoči sledeče:
pravilo po najmanj 4 zvezah se dopolni z zahtevo, da je vsaj ena od teh z enim od članov MT.
Kaj bi bilo/je MT?

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s54q »

Herman pozdravljen.
Kaj to je MT? Verjetno si dobil prilogo CQ ZRS. Tam piše. Če ne si lahko prebereš na spletni strani http://www.sota.si" onclick="window.open(this.href);return false; pod pravila. Tam je shranjenih veliko obveznega branja. Za lovce,za aktivatorje in splošna pravila.
Preberi in ti bo marsikaj jasno.

Lp Boris

s57onw

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s57onw »

Pozdravljen, Boris!

Hvala za odgovor.

Uporabniški avatar
S57D
Prispevkov: 279
Pridružen: 16 Jun 2008, 09:01
Kontakt:

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a S57D »

.
Zadnjič spremenil S57D, dne 26 Maj 2010, 14:25, skupaj popravljeno 1 krat.

s56jaz
Prispevkov: 50
Pridružen: 19 Jun 2008, 00:34

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s56jaz »

Sem se danes hotel držati točke 4 in takoj naletel na problem. :shock: Nekdo mi je z belo snovjo zametal vpisno skrinjico. :o
Tako, da z vpisom ni bilo nič in to zato, ker s seboj na aktivacijo nisem vzel lopate. Ker je lopata malo pretežka, da bi jo vedno nosil s seboj bom prihodnjič problem rešil tako, :idea: da si bom rajši kupil svojo knjigo (bolj tanko in lahko :) )in jo nosil s seboj. ;). Tako jo bom imel lahko vedno pri roki in tudi tam kjer je običajno sploh ni bo točki 4 lahko zadoščeno. :lol:
S56JAZ

s57x
Prispevkov: 273
Pridružen: 09 Jun 2008, 15:40

Re: Predlog za spremembo pravil

Odgovor Napisal/-a s57x »

...še štampiljko pritisneš, da bo res veljalo in zadoščeno vsem normativom :) . Aja, po smo spet pri lopati, sri :oops:

73 Jurij, s57x

Odgovori