S5 SOTA na Strmcu

Manjaktualne stvari

Moderatorji: s58rs57bba

Odgovori
Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

S5 SOTA na Strmcu

Odgovor Napisal/-a s53x »

Danes smo uradno in svečano naznanili, predstavili, otvorili slovenski SOTA program. Na Strmcu nad Rogaško Slatino smo v okviru mednarodnega srečanja radioamaterjev postorili vse zgoraj napisano. Bilo je lepo. Hvala S59DOR za gostoljubje.
Slika
Končno se je vodilna ekipa S5 SOTA srečala iz oči v oči. Večino med nami sem prvič srečal v živo. Fantje, prijetno ste me presenetili. Boris S54Q je vedno za štose, Jure S57XX je strokovnjak kjer koli hočeš, Brane S51UJ ima dolgoletne izkušnje in ni je zadeve na katero ne bi vedel racionalni, enostavni in "delujoč" odgovor. Najbolj se mi je pa vtisnil v možgančke Meneđer S5 SOTA, Rado S58R. Umirjena duša od človeka, prijeten za poslušat, preprost za debatirat. Pa še rojstni dan ima v kratkem, HI.
Slika

In še za konec.
Ne, ne bom pozdravil vseh, ki me poznajo. Hočem le izreč en velik hvala Radotu S58R, ki nas je cel dan razvajal. Hvala ti za lepo preživet dan, za zastavice takšnih in drugačnih mer, za S5 ARM skripto, za plastificiran zemljevid, za ......... vsega vam pa tudi ne izdam!
CUAGN S5 SOTA!

p.s. (power supply)
uradnega fotografa Petra S55Y pa vabim, da nam posreduje povezavo do fotografij, ki jih bo objavil na inetu.
Zadnjič spremenil s53x, dne 15 Jun 2008, 14:38, skupaj popravljeno 1 krat.
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Re: S5 SOTA na Strmcu

Odgovor Napisal/-a s54q »

Pozdrav tudi iz moje strani in hvala vsem, ki ste nas razvajali. Posebej Radotu. Uradni fotograf S55Y pa mi bo fotografije posredoval v kratkem. Danes verjetno ne, ker skrbi za svoje Trte.
lp Boris S54Q

Uporabniški avatar
s57xx
Prispevkov: 1066
Pridružen: 19 Maj 2008, 08:08
Kraj: Škofja Loka

Re: S5 SOTA na Strmcu

Odgovor Napisal/-a s57xx »

Tudi z moje strani hvala vsem za prijetno druženje in vsa presenečenja, ki sta jih Rado in Boris potegnila iz "rokava" :)
Jure S57XX

s58r
Prispevkov: 276
Pridružen: 10 Maj 2008, 18:27

Re: S5 SOTA na Strmcu

Odgovor Napisal/-a s58r »

Fantje, hvala vam za vse....

Na skupno sliko S5-SOTA team-a pa smo pozabili.....
Pa še na Juretov test GPS-naprav....
Mogoče še kaj... no ja, bo pa na naslednjem srečanju...

73 de S58R - Rado

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: S5 SOTA na Strmcu

Odgovor Napisal/-a s53x »

Pravijo, da nikoli ni prepozno!
Našel sem založen filmski trak in tukaj je 12 minut otvoritvene slovestnosti/govora iz dne 14.junij 2008 s Strmca.
En dan gor ali dol! :mrgreen:

In še povezava do filma na GoogleVideo:
Strmec 14.junij 2008 KLIK.

:arrow:
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

Odgovori