Torba za prenašanje stolpa in antene

Moderator: s58r

s58mu
Prispevkov: 34
Pridružen: 16 Jun 2008, 09:40

Re: Torba za prenašanje stolpa in antene

Odgovor Napisal/-a s58mu »

V Intersparu v Kranju pa so zraven ribiške torbe tudi zložljivi trinožni ribiški stoli, primerni tudi za SOTA aktivacije. Dopoldne jih je bilo še cca 30 komadov,ribiških torb pa še cca 10.

Cena stola: 2.99 €.


73's de Milan S58MU

Uporabniški avatar
S57D
Prispevkov: 279
Pridružen: 16 Jun 2008, 09:01
Kontakt:

Re: Torba za prenašanje stolpa in antene

Odgovor Napisal/-a S57D »

.
Zadnjič spremenil S57D, dne 26 Maj 2010, 13:57, skupaj popravljeno 1 krat.

S53MN
Prispevkov: 157
Pridružen: 19 Avg 2008, 21:32

Re: Torba za prenašanje stolpa in antene

Odgovor Napisal/-a S53MN »

Sicer sem hotel odpreti novo temo, ampak vsebinsko paše v to, da bolj ne more :)

Sedaj, ko sem več časa doma, in ko Nejc spi, pa tudi, ko ne vem kaj sam s sabo, vzamem v roke cvirn in šivanko in kos blaga, katerega sem našel v Svetu metraže na Rudniku. Ko sem se malo poigral z vsem skupaj, je ven prišlo tole:
Slika

Kot po naključju, se je zraven našla polagalka, HB9 za 2m in pohodne palice. Neverjetno, kako se je to lepo podalo skupaj:
Slika

Še dve vrvici, in vse vkup se je zavilo in zvezalo :)
Slika

Ko sem našel še en karabin, sem vse skupaj pritrdil na ruzak :)
Slika

No, zadeva mi je rešila nepotrebno izogibanje nizkemu drevju in grmovju med hojo po gozdu, kar sami veste, kako je to moteče.

In sedaj se je zgodilo še nekaj. Ker sem bil z materialom dosti šparoven, mi ga je ostalo točno še za eno "vrečo", tako, da je sedaj tudi druga v izdelavi. Končana bo predvidoma v ponedeljek. Aha, material je sicer nepremočljiv, se mi pa zdi, da se ne bo predolgo upiral kakšnemu pretiranemu mlatenju in drsanju po stenah. Ampak samo za nošnjo bo pa kar lepo zdržal.
O stroških ne bi, bi pa drugega zamenjal za kozorogovega šesterčka. Tako, da če je kdo zamudil akcijo v Šparu, ali pa če hoče imeti ta unikaten izdelek, se mi lahko javi. Ne bom se pa ukvarjal z masovno proizvodnjo :)

Lep vikend vsem, od nas treh :-)
73 de Andrej - S53MN

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Re: Torba za prenašanje stolpa in antene

Odgovor Napisal/-a s54q »

No pa imamo še šiviljo v svojih vrstah! Andrej lepo in še enkrat hvala, da si se spomnil name glede tvoje torbe. Pa drugič. Se pa nisem spomnil, da bi kljub temu lahko prišel mimo. Bi vsaj na kozoroga skočila. Ma sem bil tako vneto v delu, da sem pozabil. :mrgreen:

lp Boris

S53MN
Prispevkov: 157
Pridružen: 19 Avg 2008, 21:32

Re: Torba za prenašanje stolpa in antene

Odgovor Napisal/-a S53MN »

Boris, potem nisem šel, žal mi je padla stvar v vodo. Drugače sem pa imel v avtu tudi pripomočke za Gradiško turo. Pa drugič, ni problema.

Ta forum je pa zmeraj bolj piši-briši forum :)
73 de Andrej - S53MN

Odgovori