S5/TK-003 Mali Golak

Moderator: s58r

Odgovori
s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

S5/TK-003 Mali Golak

Odgovor Napisal/-a s54q »

Saj ni dosti za napisat. Razen tega da sem spet zamudil sončni vzhod.
Kot po navadi. Gor iz Predmeje. Pri Iztokovi koči obvezna pavza. Tokrat mi oskrbnik kar ven prinese borovničke. Se že poznamo... hi..
Slika

Potem pa na vrh. Skupaj cca 2 uri od avta do vrha.

Slika

Ma sončni vzhod pa je bil lep...

In na vrhu? Hmmm, burja tam okoli 60 na uro. Sem se trudil z anteno okoli pol ure. Ni hotela stati pokonci. Potem sem se preselil 5m nižje. Spodaj mirno in toplo, vrh antene pa v burji. Samo, da je meni toplo.
Še en avtoportret za konec...
Slika

Ma je samo senca, saj če bi pustil fotoaparat na kamnu, bi ga odpihnilo. Z malo domišljije... Brki... kapa... rokavice...

Na spletno stran nisem napisal zaenkrat nič. Je napisano in opisano še od zadnjič...
Hvala vsem za QSO.

Lp Boris S54Q

Uporabniški avatar
s53x
Prispevkov: 457
Pridružen: 20 Maj 2008, 15:36
Kontakt:

Re: S5/TK-003 Mali Golak

Odgovor Napisal/-a s53x »

Ne boš verjel ampak tvoj tlf klic me je presenetil še v topli postelji. Ne mi zvonit ob tako zgodnji uri prosim (8 gmt). Sam sem pred dvemi dnevi na pohodu med slikanjem gasilske slike na bližnjem hribu razbil 2 meseca star fotoaparat. Sunk burje in že je šel v tri krasne marjetice. Upam, da mi vsaj še zadnjo posneto sliko objavijo v naslednjih Primorskih novicah.
Sicer pa, take kičaste fotke kot nam jih kažeš so očiten dokaz dobrega poznavanja Photoshopa. :mrgreen:
Bravo in lepo!
http://s53x.wordpress.com/
First S5 SOTA Mountain Goat !

s54q
Prispevkov: 317
Pridružen: 20 Maj 2008, 21:24
Kontakt:

Re: S5/TK-003 Mali Golak

Odgovor Napisal/-a s54q »

Klical sem ker se mi ni dalo dat rokavic dol. Sem te hotel zažicat za en spot. Ma ni blo druge kot rokavice dol in v mrazu tipkat po telefonu in pošiljat self spot. Vse dobro . Drugič te pokličem bolj zgodaj. Ko rano rani, rano dan....... Photoshop? Niti slučajno. Kar je videlo je naredilo.

Lp Boris

Odgovori