S5/TK-011 Srednja gora

Moderator: s58r

Odgovori
s53nw
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Jun 2009, 09:35

S5/TK-011 Srednja gora

Odgovor Napisal/-a s53nw »

Danes sem se po dolgem casu ponovno odpravil v goro z namenom SOTA aktivacije.
Kaj sem pocel januarja? -Hm.. ja... en vikenda zural, druga dva se ucil 500 na uro, in celo dva vikenda smo lazili po grapah z namenom "globokega matranja". Hec pa je, da v nobene primeru nismo imeli namena obiskat vrh... pa se SOTA vrha sta bila.... pa oba cez 2200m :lol:

Tudi tokrat sem izbral hirb, ki je zelo bliz mojega bivalisca, ker je bil posredi zelja, da "bi se kaj naredil doma".

Avtomobil sem pustil nad vasjo Podkraj. Pot, ki sem ubral, ne vem, da bi bila urisana zato sem jo poimenoval Hermanova diretissima :) In res gre tako. Pot me pripeljala na lep pasnik, kateremu domacini pravijo Strelice. Pri "zelezni kapi", katera je med vojno sluzila svojem namenu, sem jo ubral navpicno navzgor.

Prispem na vrh, sestavim anteno ter zacnem z delom. Prav prijetno sem bil presenecen nad odzivom na 2m bandu. Vseeno sanje o KV portable postajci ostajajo :lol:

Sestopil sem po vzhodni strani ter preko travnate :) ravni imenovana "Pucova rovna" nazaj k avtomobilu ter naprej na caj k prijateljem v Podkraju.

Pregresno doma ostati...

Slika Slika
Nekaj fotografij
S5/TK-011 - 08.02.2010
LP HErman / s53nw
ex. s57onw
+ Picasa Public Gallery +
Once Primorec, always Primorec! 8-)

Odgovori