S5/PK-021 Zavrh

Moderator: s58r

Odgovori
s58r
Prispevkov: 276
Pridružen: 10 Maj 2008, 18:27

S5/PK-021 Zavrh

Odgovor Napisal/-a s58r »

Danes, nedelja, 29.06.2008, izvedena aktivacija Zavrha ( Paški Kozjak nad Dobrno ).

Slika

Pogled z Zavrha ... daleč zadaj levo Celjska kotlina... desno Savinjska dolina...
Sam vrh je malo zadaj, zaraščen z drevesi in seveda brez razgleda.... še dobro da imamo pravilo dovoljenega odmika od samega vrha.... Okoli 60 QSO-jev ( edino presenečenje Slavc... DL/S53XX/P ... ). Ponovno skoraj omagal zaradi teže... oz. ponovne vrnitve nazaj na izhodišče.... enostavno preveč da bi na enkrat prinesel vse na hrib....
Na reflektorju zasledil info, da imajo fantje ( iz DL ), težo celotne prtljage 11 kg.
Če bi moja tehtala toliko, bi na vrh prišel žvižgajoč.... Sicer sem nekaj "piskal"... in šprical kot šprickangla za rože zaradi potu, ki me je zalival.... še dobro da sem bil sam, da ni nihče slišal mojih komentarjev....
No za nagrado me je na vrhu čakala lovska opzavovalnica, ki je še kako prav prišla za pritrditev antene....

Slika

Sicer samo lokacijo poznam, ker sem na njej že bil nekajkrat ( FD ), tako kot domačina Jankota, ki mi je prijazno dovolil uporabo lokacije....

No moje misli so že pri naslednjem vrhu .... predvsem pa kako priti do tisti 11 kg teže !!!

73 de S58R - Rado

Odgovori