S5/KS-020 Gradišče (Njivica)

Moderator: s58r

Odgovori
s57x
Prispevkov: 273
Pridružen: 09 Jun 2008, 15:40

S5/KS-020 Gradišče (Njivica)

Odgovor Napisal/-a s57x »

Kaj naj napišem o tokratni aktivaciji? Nič, ker so predhodniki že vse napisali, kakšni copy – paste pa mi ne ležijo. Ne vem, če je še kakšna lažja pot, meni se zdi tista iz parkirišča v bližini – na kartah piše Sklana griča, pravi nedeljski sprehod.
Žal na tej višini ni več listavcev, ki bi olepšali že tako lep dan, ta je menda eden redkih:

Slika

Že dolgo nisem videl toliko rdečih mušnic.

Slika

Kaže, da je naš odnos do narave vendarle boljši; še nedolgo tega je bilo potrebno vse, kar je strupeno, uničiti. Skoraj prepričan sem, da po istem principu, kot pobijanje kač, preventivno, da pa le ne bi koga neprevidneža pičila.

PPS sem postavil malo pod vrhom, toliko reklame pač ne rabimo, da bi se drenjal na vrhu.

Slika

Zelo glasen par je poskrbel, da smo bili vsi seznanjeni, kateri hribi se vidijo od tod. Nisem si predstavljal, da znajo nekateri spraviti skupaj celo znanost. Branje in interpretacija podatkov pač ni dana vsakomur … Planina se je popolnoma skomercializirala; tudi ljudje se obnašamo temu primerno. Nekateri te gledajo kot tele v nova vrata, ko jih pozdraviš. Kako že pravi Gregorčič? Preberite si njegovo pesem Nazaj v planinski raj!

Dolgčas nam ni bilo:

Slika


73 es cu, Jurij, s57x

Odgovori