S5/CP-003 Blegoš

Moderator: s58r

s57x
Prispevkov: 273
Pridružen: 09 Jun 2008, 15:40

Re: S5/CP-003 Blegoš

Odgovor Napisal/-a s57x »

Hvala obema za informacije. Glede na pogoste neljube dogodke na KV, človek pri »čudnih« motnjah najprej pomisli na človeški faktor. Tokrat je očitno »prekinjalo« le v ritmu valčka.

Glede na povedano, bo za prvo silo tudi 5/8 palica dobra, imam pa v načrtu popravilo oz. kompletno predelavo dvo band 4 el. yagice, ki se je v decembru na Javorniku izkazala kot solidna antena. Nisem sicer še potuhtal mehanske rešitve, saj je oblika bolj »čudna«, tja do maratona mi morda uspe. ;)

Ja, ja, nekoč so se naše prednice borile, da bi bile enake moškim. Ampak le glede pravic.(Če se prav spominjam, se dedci nismo nič borili, da bi lahko postorili kakšno žensko delo... ). In tiste, o nežnejšem in močnejšem spolu, se komaj kdo še spominja. Verjetno je tak razvoj predvidel že Darwinov Korl, zadeve pa ni objavil, ker bi bilo odkritje za tisti čas le prehudo; ali pa je bilo pisanje onega drugega Karla čisto zadosti. :roll:
Na prvi mah bi človek pomislil, da sta komandant in komisar krivična do intendanta, ker mu ne pustita nositi v dolino na pol prazen nahrbtnik - ne, dobro vesta, da gravitacija opravi svoje... (spomnite se vozička na klancu pa te štorije iz osnovne šole). Pa tudi na burjo ne smemo pozabiti! Dodatna obtežitev, čeprav s pravnim akumulatorjem, pride lahko še kako prav.

Hvala vsem za zvezo in CU SN,

73, Jurij, s57x

p.s. navadno se mi jezik ne zatika, tokrat pa me zeblo za... zmrzniti, SRI :oops:

Uporabniški avatar
S57D
Prispevkov: 279
Pridružen: 16 Jun 2008, 09:01
Kontakt:

Re: S5/CP-003 Blegoš

Odgovor Napisal/-a S57D »

.
Zadnjič spremenil S57D, dne 26 Maj 2010, 14:20, skupaj popravljeno 1 krat.

S57BNX
Prispevkov: 49
Pridružen: 25 Sep 2008, 16:32

Re: S5/CP-003 Blegoš

Odgovor Napisal/-a S57BNX »

Sedaj pa čisto resno!

Fanta me res razvajata in vedno nesem toliko, kot si sama naložim. Vedno sta potrpežljiva z menoj in, če kdaj zamujamo na kakšno aktivacijo, je to
ponavadi moja zasluga. Nikoli se še nista jezila zaradi tega. Le enkrat, ko sem se na vrhu grebena, kjer je bilo baje nevarno nekaj majmunišila, sta mi
jih napela. Ker so bile vmes tudi grožnje, da bom prihodnjič doma, ju od tedaj naprej, pa do nadalnjega ubogam!

73, Sabina S57BNX

Odgovori