S5/CP-030 Šmarjetna gora

Moderator: s58r

Odgovori
s53xx
Prispevkov: 380
Pridružen: 16 Jun 2008, 12:26

S5/CP-030 Šmarjetna gora

Odgovor Napisal/-a s53xx »

Zame najtežja aktivacija v CP. Dolgo sem čakal, tokrat sem se pa le odločil in izbral dejansko super trenutek, samo malce je ponagajalo vreme. Ja, Šmarjetna se mi je upirala in to zaradi večih razlogov, največ pa zaradi tega, ker je zelo "urbanizirana" in tudi obiskovalcev ni malo. Zato je bil trenutek za SOTA napad skrbno izbran – dopoldan, v času dopustov in ne prav lepo vreme.

Po dolgem času tudi EKO SOTA, kar pomeni da sem šel od doma s kolesom. Med Naklom in Kranjem me dobi manjša ploha vendar zgolj bolj rosenje kot kaj resnega. Klanec ni ravno od muh, zato sem mislil, da bom izpustil dušo.

Ker v okolici parkirišča in cerkve ni nobene klopce se odločim, da bom delal kar s terase hotela, ki je bila prazna. Nastanim se čisto na robu, tako da dva radiala vržem kar čez ograjo. Urejeno hotelsko okolje me kar precej moti, a ga je blažil prijazen natakar in pa za tako lokacijo zelo normalne cene, tako, da ni manjkala tudi osvežitev grla.

Kljub nekaj motnjam na UKV-ju naredim kar nekaj zvez. Na KV-ju me na žalost prežene ploha in zato po slabi uri preneham z delom. K sreči je bil dež kratkotrajen. V soncu in v posledično težkem zraku vračam proti domu.

Po celih 13-ih leti uspem zaključiti tudi to področje. Za ponovitev imam v planu Porezen, ker takrat nisem delal KV. Sedaj pa novim zmagam naproti, če me le prej ne pobere kak virus, ostalo pa itak ni nevarno :?

Še slikici:
Slika
Slika

Odgovori