S5/CP-020 Strmec

Moderator: s58r

Odgovori
s56wrt
Prispevkov: 35
Pridružen: 02 Sep 2008, 20:19

S5/CP-020 Strmec

Odgovor Napisal/-a s56wrt »

Včeraj sem se po parih dneh ogledov le odločil da aktiviram ta vrh. Ker sem včasih v bližini stanoval mi je ta teren nekako poznan, ampak sem bil včeraj res prvič na vrhu. :D
Ko prispeva z ženo na vrh prvo kratek počitek, nekaj slik, potem pa veselo na delo. :lol:

Že po prvem klicu se mi takoj oglasi Miloš S57D, potem pa tako kot ponavadi eden za drugim, tako da sem v parih minutah imel dovolj zvez...še sreča. :oops:
Pri sedmi zvezi sem že imel malo problem narediti zvezo, ker mi je baterija skorajda čisto "počepnila". Jaz se sicer ne vdam takoj, tako da sem počakal še zadnjo zvezo z S58MU-Milanom.
Prvič je bilo tudi, ko nisem uporabljal "gumištrudl" čeprav sem ga ravnokar nabavil, ampak mi je Dejan - S56WDN dal teleskopko, s katero se bom sedaj oglašal.
Tako, rezultat je bil viden.

73 de S56WRT - Robert
73 de S56WRT - Robert

Uporabniški avatar
s57xx
Prispevkov: 1066
Pridružen: 19 Maj 2008, 08:08
Kraj: Škofja Loka

Re: S5/CP-020 Strmec

Odgovor Napisal/-a s57xx »

Robert,

lahko namigneš s katere strani se je Srmca najbolje lotiti - iz Smoleve ali Ojstrega vrha :?: Na specialkah kakih posebnih poti do vrha ni vrisanih. Kot osnovo za opis lahko uporabiš TOLE karto.
Jure S57XX

s56wrt
Prispevkov: 35
Pridružen: 02 Sep 2008, 20:19

Re: S5/CP-020 Strmec

Odgovor Napisal/-a s56wrt »

Živjo Jure
Ja najbolje je iz Ojstrega vrha in tudi najlažje.
Tam na križišču, ki gre proti Čemažarju (pri znamnu) pustiš avto potem pa cca. 10m naprej gre kolovozna pot (za traktor-desno) po tej poti prideš do gozda, nato pa takoj levo v gozd, potem pa samo po stezi.

Tako nekako, lahko se pa slišiva in ti bolj natančno povem.
73 de S56WRT - Robert

Uporabniški avatar
s57xx
Prispevkov: 1066
Pridružen: 19 Maj 2008, 08:08
Kraj: Škofja Loka

Re: S5/CP-020 Strmec

Odgovor Napisal/-a s57xx »

Hvala,

je čisto dovolj. Naprej se bom že znašel - ko pride na vrsto :D
Jure S57XX

Odgovori