S5/CP-010 Vrhovcev grič

Moderator: s58r

Odgovori
s51zg
Prispevkov: 39
Pridružen: 16 Jun 2008, 19:17

S5/CP-010 Vrhovcev grič

Odgovor Napisal/-a s51zg »

Pozdrav,

Danes sem se odpravil na Vrhovcev grič, ki je bil kar nekaj časa "portabile" lokacija našega kluba. Ko sem se pripeljal iz Trebije na vrh, kjer se steka več poti, sem se komaj prebil skozi množico ljudi, avtomobilov. Tu so namreč postavili mali zvonik z kar "pravim" zvonom. Predvidevam, da so ga ravo takrat "krstili". Peljal sem se mimo koče na Ermanovcu in se pripeljal do hiše, od koder smo navadno hodili peš na vrh. Včasih smo se tudi vozili z avtomobili na vrh. Novi lastnik pa je postavil rampo, zaradi katere se jaz nisem popolnoma nič sekiral. Zadnjih par sto metrov sem naredil peš in pričel z napenjanjem antene. Oblaki nad mano so me delali živčnega. Pohitel sem in pričel z delom pol ure pred najavo. Delal sem vsega 30 minut. Naredil sem 34 QSO-jev. Potem so se pojavile prve kaplje in takoj sem pričel s podiranjem, nakar sem se spomnil, da še nisem naredil nobenega posnetka. In sem ribiško palico ponovno dvignil in naredil par posnetkov. Mizica je pa bila že skoraj pospravljena - brez FT-817. Kasneje sem se pošalil, da ni bil samo zvon požegnan...HI

lp
Janez S51ZG
IMG_1471.JPG
IMG_1471.JPG (77.92 KiB) Pogledano 1816 krat
IMG_1472.JPG
IMG_1472.JPG (101.42 KiB) Pogledano 1814 krat
IMG_1474.JPG
IMG_1474.JPG (28.92 KiB) Pogledano 1812 krat

Odgovori